KOA Speer WG732HTTE1R5K
Res Thick Film 1020 1.5 Ohm 10% 1.5W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 1.5ohm, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
wide terminal type pulse power flat chip resistors (anti surge), 1020, RoHS
KOA Speer SCT
RES 1.5 OHM 10% 1.5W 2010
WIDE ELEC 1020 10% 1.5W 1.5R