KOA Speer WG732HTTE1R0K
Res Thick Film 1020 1 Ohm 10% 1.5W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.44%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 1ohm, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
wide terminal type pulse power flat chip resistors (anti surge), 1020, RoHS
KOA Speer SCT
Res, 1R, 10%, 1.5W, 1020 Rohs Compliant: Yes |Koa WG732HTTE1R0K
1¦¸ ¡À10% 1.5W ¡À100ppm/¡æ 1020 2.5mm*5mm*700¦Ìm