KOA Speer UR73D3ATTE33L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.033ohm, 0.182V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTI EuropeUR73D3ATTE33L0F04KTape & Reel
1d
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
KOA Speer SCT
Future Electronics
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.033ohm, 0.1817V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Foil, 1W, 0.033ohm, 0.1817V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.033ohm, 0.1816V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Metal Foil 2512 0.033 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 2512 0.03 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
描述
Current Sense Resistors - SMD 1W 33L00 Ohm +1% +100ppm
Current Sensing Chip Resistor, 2512, RoHS
KOA Speer SCT
.033 OHM 1W 1% 100PPM
2512 1% 0.033R 1W