KOA Speer UR73D2BTTD22L0F
Res Thick Film 1206 0.022 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
JRH Electronics
Farnell
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.41%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-8BWFR022V
Res Thick Film 1206 0.022 Ohm 1% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-B2CFR022V
Res Thick Film 1206 0.022 Ohm 1% 0.75W 0ppm/°C to 200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 0.022 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
PanasonicERJMP2KF22MU
Res Metal Plate 1206 0.022 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 0.024 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 0.02 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res, 0R022, 0.5W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa UR73D2BTTD22L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.022ohm, 0.105V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Current Sensing Chip Resistor, 1206, RoHS
KOA Speer SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 200ppm/C 22mOhm 500mW