KOA Speer UR732BTTD33L0F
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
KOA Speer SCT
Arrow Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.89%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-B2CFR033V
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 0.75W 0ppm/°C to 200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8BWFR033V
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thick Film 1206 0.033 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJMP2KF33MU
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.033ohm, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 0.03 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Res, 0R033, 0.5W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa UR732BTTD33L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.033ohm, 0.1285V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR UR73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.5W 1/2W 33mOhm ±200ppm/C