KOA Speer SR732ETTER806F
1210 1/2WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors 0.806ohms 1% 100PPM
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Mouser660-SR732ETTER806F2,4011Tape & Reel
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Res Thick Film 1210 0.75 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Paper T/R
PanasonicERJ14BQFR82U
Resistor Thick Film 1210 820m Ohm 1% 1/2W 200ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R82L
Res Thick Film 1210 0.82 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14BQFR75U
Thick Film Chip Resistor, 0402, 1/2W 5% 0.75ohm,
Res Thick Film 1210 0.75 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
KOA SpeerSR732ETTDR82J
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.82ohm, 0.7357V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1210
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 0.806ohm, 0.7294V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Thick Film Current Sense Resistor, 1210, RoHS
KOA Speer SCT
806m¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1210 3.2mm*2.6mm*600¦Ìm