KOA Speer SR732ETTER316F
1210 1/2WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors 0.316ohms 1% 100PPM
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.33%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Thick Film 1210 0.3 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Paper T/R
RCWE Series 1210 1 W 0.33 Ohm ±1 % ±100 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
PanasonicERJ14BQFR33U
Res Thick Film 1210 0.33 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-14BQFR30U
Res Thick Film 1210 0.3 Ohm 1% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRL1210FR-070R3L
500mW Thick Film Resistors ±600ppm/℃ ±1% 300mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRL1210FR-070R33L
Res Thick Film 1210 0.33 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.66W, 0.316ohm, 2.23V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210, CHIP, ROHS COMPLIANT
Thick Film Current Sense Resistor, 1210, RoHS
KOA Speer SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 316mOhm 500mW