KOA Speer SR732ARTTD1R5J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1.5ohm, 0.866V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 1.5 OHM 5% 1/3W 0805
L/RES FC 0805 5% ASR 1.5R