KOA Speer SG73S2ATTD2R0J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 2ohm, 400V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
KOA Speer SCT
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 2ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805JR-072RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±5% ±200ppm/℃ 2Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 2 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupSR0805JR-072RL
SR FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 2Ohm 0.125W 1/8W
Res Thick Film 0805 2.2 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
endured pulse power flat chip resistors (anti-surge, anti-sulfuration), 0805, RoHS
KOA Speer SCT
RES 2 OHM 5% 1/4W 0805
SURGE CUR 0805 5% 2R