KOA Speer SG73S2ATTD182J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1800ohm, 400V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
KOA Speer SCT
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0805 1.8K Ohm 5% 0.4W ±200ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-T06J182V
Res Thick Film 0805 1.8K Ohm 5% 0.25W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 1800ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ-6GEYJ182V
Resistor Thick Film 0805 1.8k Ohm 5% 1/8 Watt ±200ppm °C Surface Mount Punched Carrier Tape and Reel
Res Thick Film 0805 1.8K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-P06J182V
描述
endured pulse power flat chip resistors (anti-surge, anti-sulfuration), 0805, RoHS
KOA Speer SCT
RES 1.8K OHM 5% 1/4W 0805
SURGE CUR 0805 5% 1.8K