KOA Speer RN73R2BTTD1372F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 13700ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 13.7K OHM 1% 1/4W 1206
MFC 1206 1% PPM25 13.7K