KOA Speer RN73R1ETTP8452F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 84500ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 84.5K OHM 1% 1/16W 0402
Thin Film Resistors - SMD
MFC 0402 0.1% PPM50 84.5K