KOA Speer RN73R1ETTP82R5F10
63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 82.5Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 82.5ohm, 50V, 1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES 82.5 OHM 1% 1/16W 0402
Thin Film Resistors - SMD
MFC 0402 0.1% PPM10 82.5R