KOA Speer RN73R1ETTP82R0F25
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±1% 82Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 82ohm, 50V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RN73R 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±25ppm/C 82Ohm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors - SMD 82 ohm 1% 25 ppm