KOA Speer RN73R1ETTP7321F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 7320ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
RES 7.32K OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 0.1% PPM50 7.32K