KOA Speer RN73R1ETTP53R6F25
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±1% 53.6Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 53.6ohm, 50V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES 53.6 OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM25 53.6R