KOA Speer RN73R1ETTP47R0F50
62.5mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 47Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 47ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES 47 OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 0.1% PPM50 47R