KOA Speer RN73R1ETTP4301F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 4300ohm, 50V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.08%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
RN73R 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±25ppm/C 4.3kOhm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors - SMD 4.3K ohm 1% 25 ppm
4.3K¦¸ ¡À1% 62.5mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm