KOA Speer RN73R1ETTP2701F10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 2700ohm, 50V, 1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Thin Film Resistors - SMD 2.7K ohm 1% 10 ppm
RES 2.7K OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 0.1% PPM10 2.7K