KOA Speer RN73R1ETTP2403F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 240000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
数据表和文档
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.10%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RN73R 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±25ppm/C 240kOhm 0.063W 1/16W
RES 240K OHM 1% 1/16W 0402
240K¦¸ ¡À1% 62.5mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm
MFC 0402 1% PPM25 240K
MFC 0402 1% TCR25