KOA Speer RN73R1ETTP2400F50
63mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 240Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.28%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 240ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thin Film Resistors - SMD 240 ohm 1% 50 ppm
240¦¸ ¡À1% 62.5mW ¡À50ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm