KOA Speer RN73R1ETTP1691F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1690ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
RES 1.69K OHM 1% 1/16W 0402
Thin Film Resistors - SMD
MFC 0402 0.1% PPM50 1.69K