KOA Speer RN73R1ETTP1203F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 120000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 120K OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM25 120K