KOA Speer RN73H1ETTP4991F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 4990ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.03%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRT0402FRE074K99L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 4990ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402FRE074K7L
Res Thin Film 0402 4.7K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-074K99L
Res General Purpose Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 4990ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 4.99K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
RN73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±50ppm/C 4.99kOhm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors - SMD 4.99kOhm,0402,1%,50p pm,63mW,50V
4.99K¦¸ ¡À1% 62.5mW ¡À50ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm