KOA Speer RN73H1ETTP47R5F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 47.5ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 47.5ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402FR-0747R5L
RC Series 0402 0.063 W 47.5 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res Thick Film 0402 47.5 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC0402FR-0747R5L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 47.5ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 47.5 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-2RKF47R5X
Res Thick Film 0402 47.5 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
62.5mW Metal Film Resistors ±25ppm/℃ ±1% 47.5Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 47.5 OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM25 47.5R