KOA Speer RN73H1ETTP33R0F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 33ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.89%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRT0402FRE0733RL
63mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 33Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402FRE0733R2L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 33.2ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 33 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-0733RL
Thick Film Resistors – SMD; YAGEO; RC0402FR-0733RL; 33 Ohm; 0402; 1 %; Thick Film
Res Thick Film 0402 33 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 33 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
62.5mW Metal Film Resistors ±50ppm/℃ ±1% 33Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Thin Film Resistors - SMD 33Ohm,0402,1%,50ppm, 63mW,50V
RES 33 OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM50 33R