KOA Speer RN73H1ETTP2873F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 287000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
描述
RES 287K OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM25 287K