KOA Speer RN73H1ETTP2670F10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 267ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
62.5mW Metal Film Resistors ±1% ±10ppm/℃ 267Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 267 OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM10 267R