KOA Speer RN73H1ETTP2551F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 5230ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRT0402BRD072K32L
63mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 2.32kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 2.55K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402FR-072K55L
Res Thick Film 0402 2.55K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 2550ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 2.55K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 2320ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
RES 2.55K OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM25 2.55K