KOA Speer RN73H1ETTP2490F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 249ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRT0402FRE07267RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 267ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402FRE07261RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 261ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402FR-07249RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 249Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
62.5mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 249Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 249 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 249 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
62.5mW Metal Film Resistors ±50ppm/℃ ±1% 249Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RN73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±50ppm/C 249Ohm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors 249Ohm,0402,1%,50ppm ,63mW,50V