KOA Speer RN73H1ETTP2200F10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 220ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
描述
62.5mW Metal Film Resistors ±1% ±10ppm/℃ 220Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 220 OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM10 220R