KOA Speer RN73H1ETTP1822F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 18200ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.35%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRT0402FRE0718K2L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 18200ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402FRE0720KL
62.5mW Thin Film Resistor 50V ±50ppm/℃ ±1% 20kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402FRE0718KL
62.5mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 18kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 18.2K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 18.2K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 18.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
RN73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±50ppm/C 18.2kOhm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors 18.2kOhm,0402,1%,50p pm,63mW,50V
18.2K¦¸ ¡À1% 62.5mW ¡À50ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm