KOA Speer RN73H1ETTP1741F10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1740ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
描述
RES 1.74K OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM10 1.74K