KOA Speer RN73H1ETTP1693F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 169000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
RES 169K OHM 1% 1/16W 0402
MFC 0402 1% PPM50 169K