KOA Speer RN73H1ETTP1503B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 150000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+79.82%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
TE Connectivity3-1879216-2
Res Thin Film 0402 150K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
TE Connectivity3-1879216-2
SMD Chip Resistor, 160 kOhm, ± 0.1%, 63 mW, 0402 [1005 Metric], Thin Film, Precision Low TCR
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 140000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 150000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRE0402BRE07158KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 158000ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
Res, 150K, 0.1%, 0.063W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RN73H1ETTP1503B25
RES, 150K, 0.1%, 0.063W, 0402;
150K¦¸ ¡À0.1% 62.5mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm