KOA Speer RN732ATTDK1001F25
Res Thin Film 0805 1K Ohm 1% 1/10W ±25ppm/C Molded SMD SMD Paper T/R
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Mouser660-RN732ATTDK1001F2451Tape & Reel
数据表和文档
Datasheet2 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 1000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD071KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 1000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805FRE071KL
125mW Thin Film Resistor 150V ±50ppm/℃ ±1% 1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ6ENF1001V
Res Thick Film 0805 1K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
125mW Thick Film Resistors 150V ±1% ±100ppm/℃ 1kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
1K OHM 1% 25PPM 1/8W