KOA Speer RN732ATTD2431B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 2430ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Arrow Electronics
Verical
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.55%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA6AEB2431V
Res Thin Film 0805 2.43K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805BRD072K43L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 2.43kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-6AEB222V
Res Thin Film 0805 2.2K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB2611V
Res Thin Film 0805 2.61K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD072K49L
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 2.49kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805BRD072K2L
Res Thin Film 0805 2.2K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
描述
Res Thin Film 0805 2.43K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
RN73 FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 2.43kOhm 0.1W 1/10W
Thin Film Resistors - SMD 2.43kOhm,0805,0.1%,2 5ppm,100mW,100V