KOA Speer RN732ATTD2320B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 232ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
PanasonicERA-6AEB2320V
Res Thin Film 0805 232 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD07232RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 232ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP4-1614891-9
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 232ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB221V
Res Thin Film 0805 220 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB2490V
Res Thin Film 0805 249 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805BRD07240RL
Res Thin Film 0805 240 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
描述
Thin Film Resistors - SMD 232Ohm,0805,0.1%,25p pm,100mW,100V
RES 232 OHM 0.1% 1/10W 0805