KOA Speer RN732ATTD1781B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1780ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Arrow Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA-6AEB1781V
Res Thin Film 0805 1.78K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0805BRD071K78L
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 1.78kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 1780ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERA6AEB182V
Res Thin Film 0805 1.8K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB1741V
Res Thin Film 0805 1.74K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
描述
0805 (2012Metric) 0805 RN73 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.1W 1/10W 1.78kOhms ±25ppm/C
RES 1.78K OHM 0.1% 1/10W 0805
1.78K OHM .1% 25PPM 1/8W