KOA Speer RN731JTTD4530B25
Res Thin Film 0603 453 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Arrow Electronics
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
TE Connectivity / AMP2-1879223-8
Res Thin Film 0603 453 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity / AMP4-1676481-7
Res Thin Film 0603 470 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
PanasonicERA-3YEB471V
Res Metal Film 0603 470 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3YEB431V
Res Metal Film 0603 430 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0603B430RE1
Res Thin Film 0603 430 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 453ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RES 453 OHM 0.1% 1/16W 0603