KOA Speer RN731ETTP82R0F50
62.5mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 82Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDRN731ETTP82R0F50联系方式
>1wk
数据表和文档
Introduction Date2004-06-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 82ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thin Film Resistors - SMD 0402 82 Ohms 1% 50PPM
RES 82 OHM 1% 1/16W 0402