KOA Speer RK73H3ATTE4R64F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4.64ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
数据表和文档
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.45%
相关零件
Res Thick Film 2512 5.1 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2512 4.75 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 4.99 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-074R7L
1W Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 4.7Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-074R99L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 4.99Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-075R1L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 5.1Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 4.64Ohm ±200ppm/C
Res, 4R64, 1%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H3ATTE4R64F
RES 4.64 OHM 1% 1W 2512
RES, 4R64, 1%, 1W, 2512;