KOA Speer RK73H3ATTE3R74F
Res Thick Film 2512 3.74 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+65.99%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
相关零件
Res Thick Film 2512 4.02 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2512 3.9 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 3.4ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-073R9L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3.9Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-073R57L
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3.57Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-074R02L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2512 4.02Ohm 1% Emboss T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3.74ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 3.74Ohm ±200ppm/C
Res, 3R74, 1%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H3ATTE3R74F