KOA Speer RK73H3ATTE2R00F
Res Thick Film 2512 2 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.67%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 2Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2512 2 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2512 1.8 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Blister T/R
Yageo GroupRC2512FK-072RL
1W Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 2Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC2512FK-072RL
Yageo GroupRC2512FK-072R2L
Res Thick Film 2512 2.2 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res, 2R, 1W, Thick Film, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H3ATTE2R00F
RK73H 2512 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 2Ohms 1W