KOA Speer RK73H2BTTD90R9F
Res Thick Film 1206 90.9 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Arrow Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-27.31%
相关零件
PanasonicERJ-8ENF97R6V
Res Thick Film 1206 97.6 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC1206FR-0784R5L
Res Thick Film 1206 84.5 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 82.5Ohm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 88.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 95.3Ohm 0.25W 1/4W
描述
Res, 90R9, 0.25W, 200V, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2BTTD90R9F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 90.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
@RESISTOR, SMT,1206, 90.9 Ohm, +/-1%,+/-100ppm,ThkFLM<CA(100
1206 (3216Metric) 1206 RK73H 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 90.9Ohms ±100ppm/C
SMD Resistor 1206 90.9Ω ±1% 250mW ±100ppm/℃