KOA Speer RK73H2BTTD78R7F
Res Thick Film 1206 78.7 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
数据表和文档
Upverter
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.55%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-8ENF78R7V
Res Thick Film 1206 78.7 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 78.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206FR-0778R7L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 78.7Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-0784R5L
Res Thick Film 1206 84.5 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ8ENF75R0V
Resistor Thick Film 1206 75 Ohm 1% 1/4W 100ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8ENF71R5V
Res Thick Film 1206 71.5 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
RK73H 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 78.7Ohms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 78.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 1/4watts 78.7ohms 1%
78.7¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*700¦Ìm