KOA Speer RK73H2BTTD7152F
Res Thick Film 1206 71.5K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-20.11%
相关零件
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 71.5kOhm 0.25W 1/4W
PanasonicERJ-8ENF6982V
Res Thick Film 1206 69.8K Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC1206FR-0764K9L
Res Thick Film 1206 64.9K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1206FR-0775KL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 75kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 75K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD T/R
MCR FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 66.5kOhm 0.25W 1/4W
描述
RK73H 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 71.5kOhms 0.25W 1/4W
FLAT CHIP RESISTOR Fixed Resistor, Thick Film/metal Glaze, 0.25W, 71500ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 71K5, 1%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2BTTD7152F