KOA Speer RK73H2BTTD1580F
Res Thick Film 1206 158 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.03%
相关零件
PanasonicERJ-8ENF1580V
Res Thick Film 1206 158 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC1206FR-07162RL
162 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film
Yageo GroupRC1206JR-13150RL
Res Thick Film 1206 150 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 162ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 143ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
RK73H 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 158Ohms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 158ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 158R, 1%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2BTTD1580F