KOA Speer RK73H2BTTD1210F
Res Thick Film 1206 121 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Future Electronics
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.13%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
相关零件
Yageo GroupRC1206FR-07120RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 120Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-07130RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 130Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 133 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
Resistor Thick Film 1206 121 Ohm 1% 1/4 Watt ±100ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
250mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 121Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res, 121R, 0.25W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2BTTD1210F
RK73H 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 121Ohms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 121ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206