KOA Speer RK73H2ATTE4322F
Res Thick Film 0805 43.2K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0805FR-0743K2L
Res Thick Film 0805 43.2K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 43200ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805FR-0746K4L
Res Thick Film 0805 46.4K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0805FR-0739K2L
39.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film
TE ConnectivityCRG0805F47K
Fixed Resistor, Thick Film, 0.125W, 47000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE ConnectivityCRG0805F39K
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 39000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 43200ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 43.2kOhm 125mW
43.2K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 0805 2mm*500¦Ìm